Kategória produktu
Kontaktujte nás

ByTune Electronics Co., Ltd

Výroba Factory:

Pridať: Stavebné A5, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming district, ZhenZhen, 518100, Čína

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Strojárstvo:support@btslipring.com

 

Obchodné zastúpenie:

Tel: +86-755-2964 2158

Fax: +86-755-2350 3855

Mobil: 189 2742 5032

Pridať: 6th Floor, C budovy, novej generácie; Hi-Tech Park, 28 okres, Bao'an, ShenZhen, 518125, Čína

Predaj:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

Kancelárie v USA:

usoffice@btslipring.com

Atlanta USA

Kanada Edmonton

Jednotný model štyroch kanálov fiber optic otočná spojka

Jednotný model štyroch kanálov fiber optic otočná spojka

Model číslo: BTFO-04-02 4-kanálový FORJ s zmiešaných vlákien (2 SM a 2 MM) Vlákien typu: SMF28 a 50/125um GI s 3 mm bunda Vlákno dĺžka: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM; 1310/850nm MM Typ konektora: ST Vloženie strata: < 5 dB IL variácie: +/-1dB Crosstalk: <-50 dB Rýchlosť: 200 ot/min Vibrácie: MIL-STD-167-1A Mechanik vplyv: MIL-STD - 810G IP triedy: IP 65 (IP68Optional)

Podrobnosti o produkte

Jednotný model štyroch kanálov fiber optic otočná spojka
Číslo modelu: BTFO-04-01

Fiber Optic sklzu krúžky sú do optických signálov aké elektrické sklzu krúžky sú elektrické signály, znamená prejsť signály cez rotujúce rozhrania, najmä keď prenos veľkého množstva dát. Optických krúžkov sklzu udržiavať vnútornú výhody fiber konci. ByTune Electronics vyrába optických krúžkov sklzu už 20 rokov.

Popis/kontrol:4-kanálový FORJ s zmiešaných vlákien (2 SM a 2 MM)
Vlákien typu:SMF28 a 50/125um GI s 3 mm bunda
Dĺžka vlákna:1m
Vlnová dĺžka:1310/1550nm SM; 1310/850nm MM
Typ konektora: ST
Vloženie strata:andlt, 5 dB
IL variácie:+/-1dB
Crosstalk:andlt, -50 dB
Rýchlosť: 200 ot/min
Vibrácie:MIL-STD-167-1A
Mechanik vplyv:MIL-STD - 810G
Trieda IP:IP 65 (IP68Optional)

FunkcieJednotný model štyroch kanálov fiber optic otočná spojka
•Zabezpečí otočné spojky pre multimode alebo jednotný režim vláknovej
•Pasívny obojsmerné zariadenia
•Can byť kombinovaný s naše elektrické pošmyknutia a hydraulické
• Alternatívny jednotku, spojku a montáži dojednania sú k dispozícii (špecifikácia Podrobnosti nájdete v továrni)
•Customized rozhranie pre jednoduché vlákno kábel náhradné
•Can byť integrované do existujúcich vzorov sklzu krúžok
•Skrinka z alebo eloxovaný hliníkový kryt
•Rugged dizajn
Šok a vibráciíJednotný model štyroch kanálov fiber optic otočná spojka
•Bytune optických sklzu krúžkov podpora vysokých šok a vibračné prostredie, dlhá životnosť požiadavky viac ako 200.000 hodín a prepojenia dlhá údajov cez 100 km vlákniny. Jednotky sú k dispozícii, sú testované na vojenský štandard nárazom a vibráciami
MožnostiJednotný model štyroch kanálov fiber optic otočná spojka
•Supply a montáž zákazníka konektory a vlákien
• Prispôsobenie konfigurácií montážne materiály a disk spriahadlá bývania
• Tekutiny náplň a tlak kompenzácie pre používanie pod vodou

Ďalšie informácie, neváhajte contactour zamestnancov sales@btslipring.com



Merania a skúšky:


3D osovosť skúška


Elektrický hluk Test Projecto

Rušenie test spoľahlivý kontakt Test



Hot Tags: Jeden model štyroch kanálov fiber optic otočná spojka, dizajnér a výrobca, spoľahlivý prenos, vojenský štandard, konkurenčné ceny, zaručená kvalita, superior po-servis, kvalitné
Súvisiace produkty
Email Us
Vyšetrovanie
ByTune Electronics Co., Ltd